Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon NASI KLUBOWI KOLEDZY W MISTRZOSTWACH POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH (wpis z dnia 21.04.2017)

Niezmiernie miło nam poinformować, że po wielu latach przerwy nasz Klub będzie reprezentowany w Mistrzostwach Polski Pojazdów Zabytkowych w kategorii motocykli. Od 19 do 21 maja w Mińsku Mazowieckim i okolicach odbędzie się I Runda MPPZM - XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos "MAGNET" 2017. W imprezie wystartuje dwóch naszych klubowych kolegów - Paweł Krzysztof Oleszak na motocyklu SHL M11W (rok produkcji 1967) i Paweł Jakub Oleszak na motocyklu Pannonia T5 z 1968 roku. Już teraz trzymamy kciuki za dobry wynik i będziemy starali się na bieżąco informować o wynikach. POWODZENIA!!!

 

SHL M11W którą pojedzie Paweł Krzysztof Oleszak

 

Pannonia T5 którą pojedzie Paweł Jakub Oleszak

 

postheadericon I Spotkanie Integracyjne Członków, Sympatyków i Przyjaciół Klubu (wpis z dnia 13.03.2017)

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Automobilklubu Bydgoskiego, sympatyków, przyjaciół i ich rodziny na pierwsze spotkanie integracyjne. Spotkanie odbędzie się w mieszczącym się w naszej siedzibie Park Clubie 25 marca o godz. 16.00. Tematem przewodnim spotkania będą pojazdy zabytkowe. O swojej pasji opowie Stanisław Kosowski. Udało się nam również zaprosić Pana Stefana Gruszczyńskiego - rzeczoznawcę zajmującego się właśnie pojazdami zabytkowymi. Będzie też czas na powiedzenie kilku słów o ubezpieczeniach pojazdów zabytkowych. Po części oficjalnej zapraszamy na "rozmowy kuluarowe" a na godz. 20.00 przygotowaliśmy specjalną niespodziankę artystyczną.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

postheadericon Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Klubu (wpis z dnia 7.03.2017)

Zarząd Automobilklubu Bydgoskiego na posiedzeniu w dniu 6 marca 2017 roku zgodnie ze Statutem podjął uchwałę o zwołaniu Walnego Zebrania Sprawozdawczego Członków. Zebranie odbędzie się w dniu 21 marca o godz. 18.00 w I terminie oraz 18.15 w II terminie. Zebranie odbędzie się w Park Club mieszczącym się w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego w Parku Ludowym im. W. Witosa (wjazd od ul. Piotrowskiego). Listy członków uprawnionych do udziału w zebraniu oraz protokół z poprzedniego zebrania znajdują się do wglądu w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego w dniach i godzinach pracy.

Wstęp i udział w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Członków tylko i wyłącznie za okazaniem legitymacji członkowskiej (prosimy nie mylić z kartą członkowską PZM SHOW YOUR CARD).

 

Proponowany porządek obrad zebrania:

1.      Otwarcie Walnego Zebrania i stwierdzenie ważności zebrania

-         cel zebrania – zatwierdzenie sprawozdania finansowego z działalności Klubu za 2016 rok

2.      Powołanie Prezydium Walnego Zebrania i wybranie przewodniczącego (prowadzącego)

3.      Powołanie protokolantów Walnego Zebrania

4.      Przyjęcie porządku obrad Walnego Zebrania

5.      Przyjęcie regulaminu obrad Walnego Zebrania

6.      Wybory Komisji:

·       Mandatowo-Skrutacyjnej

        Uchwał i Wniosków

7.      Komunikat Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej o prawomocności obrad

8.      Sprawozdanie Zarządu AB za rok 2016

9.    Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z prac w 2016 roku oraz dot. wyniku finansowego Klubu za 2016

10.  Dyskusja

11. Przedstawienie projektu uchwały dot. zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz przeznaczenia zysku

12.  Dyskusja nad projektem uchwały

13.  Głosowanie za zatwierdzeniem sprawozdania finansowego za rok 2016

14.  Ogłoszenie wyników głosowania przez Komisję Mandatowo-Skrutacyjną

15.  Wolne głosy i wnioski

16.  Przyjęcie uchwał i wniosków Walnego Zebrania

17. Zamknięcie obrad

 

postheadericon NOWI ZAWODNICY (wpis z dnia 13.02.2017)

Niezmiernie miło nam poinformować, że od sezonu 2017 barw naszego Klubu w sporcie samochodowym będą bronić nowi zawodnicy - Joanna Jędrzejczak i Tomasz Jędrzejczak.

Joasia wielokrotnie stawała na podium zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy, a w sezonie 2016 zdobyła tytuł Wicemistrzyni klasy  Pań w zawodach Toruński Mistrz Kierownicy.

Tomek zdobył w sezonie 2014/2015 tytuł Wicemistrzowski w klasie 3 w zawodach Bydgoski Mistrz Kierownicy, a w 2016 roku wywalczył tytuł II Wicemistrza klasy 3 zawodów Toruński Mistrz Kierownicy.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i trzymamy kciuki żeby rok 2017 był jeszcze lepszy pod względem sportowym. O osiąganych wynikach będziemy się starali informować na bieżąco.

Witamy w naszej wielkiej klubowej rodzinie:-)

 

postheadericon KURS RATOWNIKÓW DROGOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH W BYDGOSZCZY (wpis z dnia 30.01.2017)

W dniach 23/25 stycznia 2017 roku Automobilklub Bydgoski przeprowadził kolejny kurs ratownictwa drogowego. Tym razem przeszkoliliśmy 15 uczniów Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. Jesteśmy pewni, że wiedza zdobyta podczas 30 godzin zajęć (20 teoria i 10 praktyka) pozwoli w sytuacji kryzysowej udzielić pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych. Graulujemy zdanego egzaminu końcowego oraz życzymy aby zdobyta wiedza nigdy nie musiała być wykorzystana:-) Relację zdjęciową można zobaczyć na oficjalnym profilu Klubu na FB

ZDJĘCIA

Jednocześnie wszystkich chętnych do udziału w kursach ratownictwa drogowego zapraszamy do kontaktu z nami - osobiście w siedzibie Klubu w Bydgoszczy w Parku Ludowym (wjazd od ul. Piotrowskiego), telefonicznie pod numer 52 3226246 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .