Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

ZDROWYCH WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NADCHODZĄCYM 2019 ROKU ŻYCZĄ ZARZĄD I PRACOWNICY AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO!!!

 

postheadericon BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY 3.11.2018 (wpis z dnia 29.10.218)

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy. Impreza odbędzie się 3 listopada od godz. 8.00 na bydgoskim kartodromie. Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów - wystarczy auto z ważnym badaniem technicznym i polisą OC, kask i chęć sprawdzenia swoich umiejętności z innymi uczestnikami. Dla zwycięzców klas i klasyfikacji generalnej organizator ufundował puchary. Zapewniamy wiele sportowych emocji i super atmosferę. Bardzo prosimy o punktualne przybycie ponieważ przed startem przeprowadzone zostanie badanie głośności (zgodne z regulaminem obiektu). Zgłoszenia do zawodów można dokonać poprzez formularz internetowy

ZGŁOSZENIE

LISTA UCZESTNIKÓW

REGULAMIN ZAWODÓW

W razie jakichkolwiek pytań prosimy i kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 523226246 lub bezpośrednio w siedzibie Klubu.

ZAPRASZAMY!!!

 

postheadericon WALKA O TYTUŁY MITRZOWSKIE W OPONEO MISTRZOSTWACH POLSKI RALLYCROSS (wpis z dnia 11.10.2018)

Już w najbliższy weekend zawodnicy reprezentujący nasz Klub wystartują w Toruniu w finałowej rundzie Oponeo Mistrzostwach Polski Rallycross. Dawid Struensee walczy o tytuł Wicemistrza Polski w najmocniej obsadzonej klasie Supernational a Kamil Wysocki o czołowe pozycje w RWD CUP. Emocji na pewno nie zabraknie. Trzymajcie kciuki! Gdyby ktoś miał ochotę kibicować na żywo to zawody rozpoczynają się w sobotę około godz. 11.00.

 

postheadericon WESTERN MUSTANG WEEKEND JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ (wpis z dnia 18.09.2018)

Już w najbliższy weekend do Bydgoszczy zjadą się kultowe pojazdy Ford Mustang. Będziemy mogli podziwiać wszystkie modele Mustangów - od pierwszych lat produkcji do tych najnowszych. W sobotę 22 września około godz. 10.30 pilotowana przez Policję, Inspekcję Transportu Drogowego oraz Straż Miejską kolumna 50 pojazdów wyjedzie z Myślęcinka i ulicami Gdańską i Focha dojadą do Mostowej i Placu Teatralnego, gdzie do godz. 17.00 odbędzie się prezentacja aut. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji do udziału w imprezie. Western Mustang Weekend organizowany jest przez Automobilklub Bydgoski oraz działającą przy naszym Stowarzyszeniu Sekcję Miłośników Pojazdów Ford Mustang przy współpracy Urzędu Miasta Bydgoszczy. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Bydgoszczy Pana Rafał Bruskiego.

W związku z powyższą imprezą w dniu 21 września o godz. 17.00 zamknięta zostanie strefa płatnego parkowania. Przewidujemy również kilkunastominutowe zamknięcie ulicy Focha w celu wjazdu oraz wyjazdu kolumny pojazdów uczestniczących w imprezie. Na czas trwania prezentacji zamknięty zostanie również ruch dla pojazdów na ul. Mostowej. Za powyższe utrudnienia przepraszamy i jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zobaczenia prezentowanych Mustangów!

 

postheadericon MISTRZOSTWA POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH kat. MOTOCYKLE (wpis z dnia 8.08.2018)

Po czterech rundach Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w kat. Motocykli nasi klubowi koledzy zajmują cały czas bardzo wysokie miejsca. Paweł Jakub Oleszak (AVO SIMSON i VELOCETTE LE 200) zajmuje drugie miejsce w klasie post1945 a Paweł Krzysztof Oleszak (SHL M17 Gazela) zajmuje w klasie post1960 trzecie miejsce. Do końca sezonu pozostały tylko dwie rundy i mamy nadzieję że po kilkudziesięciu latach przerwy zawodnicy Automobilklubu Bydgoskiego ponownie zdobędą tytuły mistrzowskie. W klasyfikacji klubowej zajmujemy 8 miejsce. Trzymamy kciuki za końcowy sukces!!!

Wyniki po czterech rundach