Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon JUŻ WKRÓTCE IX EDYCJA PUCHARU MOTO-BYDGOSZCZ (wpis z dnia 15.05.2018)

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy związane z motoryzacją do udziału w IX Edycji Pucharu MOTO-BYDGOSZCZ. Impreza odbędzie się 25 maja a baza zlokalizowana będzie na Wyspie Młyńskiej. Przyjmowanie zgłoszeń od godz. 9.00, ok. godz. 10.00 odprawa uczestników w Sali Sesyjnej Ratusza, start pierwszej załogi na trasę o godz. 11.00.

Tak jak co roku patronat honorowy nad rajdem objął Prezydent Bydgoszczy Pan Rafał Bruski, a współorganiztorem imprezy jest Wydział Uprawnień Komunikacyjnych Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Od rana na Wyspie Młyńskiej planujemy wiele atrakcji dla mieszkańców, m.in. wystawę nowych samochodów, wystawę samochodów zabytkowych, pokaz motoambulansu, symulatory jazdy bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz wiele innych. Nowością w tym roku jest pokaz fryzjerstwa i makijażu - przez cały dzień będzie można skorzystać z fachowych podpowiedzi nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół nr 1.

Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami Bygdoszczy oraz okolic, a uczestnicy będą musieli znaleźć odpowiedzi na postawione przez organizatora pytania. Dodatkowo do wykonania będą zadania rekreacyjne oraz próba sprawności jazdy która odbędzie się na Kartodromie PZM.

Serdecznie zapraszamy do udziału - w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontak telefoniczny (52 3226246) lub za pomocą poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

postheadericon RELACJA Z I RUNDY MPPZ (wpis z dnia 30.04.2018)

Zapraszamy do przeczytania zapowiadanej wcześniej relacji z I rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w której 5 miejsce zajęli nasi klubowi koledzy Paweł Oleszak oraz Paweł Oleszak Junior.

RELACJA

 

postheadericon WySOKIE MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH (wpis z dnia 24.04.2018)

Nasi Klubowi koledzy Paweł Oleszak i Paweł Oleszak Junior w miniony weekend wywalczyli 5 miejsca w kat. post 45 oraz post 60 w I Rundzie Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych kat. motocykle. Serdeczne gratulacje a my coś czujemy że w tym sezonie będzie walka o podium klasyfikacji końcowej... Szersza relacja już wkrótce.

 

postheadericon WYBRANO WŁADZE KLUBU NA NOWĄ KADENCJĘ (wpis z dnia 22.03.2018)

W dniu 17 marca w mieszczącym się w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego Park Clubie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wybrocze Członków naszego Klubu. Tradycyjnie jak co roku Zarząd przedstawił sprawozdanie z podejmowanych i realizowanych działań, Komisja Rewizyjna przedstawiła sprawozdanie ze swoich prac oraz przedstawiono sprawozdanie finansowe za 2017 rok. Dodatkowo zgodnie z naszym statutem po trwającej cztery lata kadencji nastąpił wybór nowych władz Klubu. Dodatkowo w dniu wczorajszym (21.03.2018) zgodnie ze Statutem Klubu oraz regulaminem Walnego Zebrania odbyło się pierwsze spotkanie nowo wybranego Zarządu na którym wybrano prezesa oraz osoby funkcyjne. W latach 2018-2022 poszczególne funkcje pełnić będą:

Jacek Kociszewski - Prezes

Wojciech Laskowski - Wiceprezes

Arkadiusz Niespodziński - Sekretarz

Paweł Pałczyński - Skarbnik

Ryszard Cyrankowski - Członek Zarządu

Stanisław Kosowski - Członek Zarządu

Adam Ellert - Członek Zarządu.

Nowo wybranemi i ukonstytuowanemu Zarządowi życzymy wielu sukcesów w pracy na rzecz Klubu.

Podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego miała miejsce dodatkowa uroczystość. Po wielu latach aktywnej pracy, w tym pełnienia funkcji Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej z działania zrezygnowała kol. Urszula Wesołek. Jej rezygnacja spowodowana była sprawami prywatnymi. W związku z tym ustępujący Zarząd wnioskował do Walnego Zebrania o nadanie Członkostwa Honorowego Automobilklubu Bydgoskiego Urszuli Wesołek, a obecni na zebraniu członkowie podjęli jednogłośnie uchwałę o nadaniu Członkostwa Honorowego. Z tego miejsca jeszczce raz serdecznie dziękujemu Uli za wiele lat pracy, za wiele ciekawych pomysłów i podpowiedzi. Mamy nadzieję, że pomimo wycofania się z aktywnego działania w Klubie będziemy mogli w sytuacjach tego wymagających skorzystać w doświadczenia Uli Wesołek.

Bardzo dziękujemy członkom Klubu za udział w zebraniu!!!

 

postheadericon BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY ODWOŁANY (wpis z dnia 14.03.2018)

Z przykrością musimy poinformować, że planowane na 17 marca zawody Bydgoski Mistrz Kierownicy zostają odwołane. Nasza decyzja spowodowana jest bardzo małym zainteresowaniem uczestnictwem w imprezie. Na dzień ogłoszenia komunikatu zgłoszonych do zawodów było 12 uczestników. Obiecujemy, że bardzo dokładnie przeanalizujemy zaistniałą sytuację i postaramy się z niej wyciągnąć stosowne wnioski, a wszystkim miłośnikom szybkiej jazdy zaproponować kolejny, bardziej dogodny termin.