Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon BIURO KLUBU NIECZYNNE (wpis z dnia 18.01.2018)

Informujemy, że w dniu 19 stycznia 2018 roku biuro Automobilklubu Bydgoskiego będzie nieczynne. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i zapraszamy od poniedziałku (22.01.2018) w normalnych godzinach pracy.

 

postheadericon SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

 

W imieniu Zarządu oraz pracowników Automobilklubu Bydgoskiego składamy życzenia wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń oraz realizacji wszelkich zamierzeń i celów zarówno tych prywatnych jak i zawodowych oraz sportowych z okazji nadchodzącego Nowego 2018 Roku!!!

Zapraszamy również do opłacania składek członkowskich za 2018 rok już od 2 stycznia do naszego biura.

 

postheadericon WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT

ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU

WSZYSTKIM CZŁONKOM, KLIENTOM ORAZ SYMPATYKOM AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO

ŻYCZĄ ZARZĄD ORAZ PRACOWNICY!!!

 

postheadericon UROCZYSTA GALA ZO PZM (wpis z dnia 11.12.2017)

W minioną niedzielę odbyło się podsumowanie sezonu ZO PZM Bydgoszcz. Na uroczystej gali nagrodzeni zostali zawodnicy oraz uhonorowano kluby które zdobyły tytuły mistrzowskie w 2017 roku. Serdecznie gratulujemy Joannie Jędrzejczak za zdobycie tytułu Wicemistrza Okręgu klasyfikacji generalnej KJS w kat. pilotów, Tomaszowi Jędrzejczak za zdobycie tytułu II Wicemistrza Okręgu klasyfikacji generalnej oraz 3 miejsca w klasie 3 w KJS. Nagrodzeni zostali również koledzy Łukasz Sawicki za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski Oponeo Rallycross w klasie BMW oraz tytułu Wicemistrza Okręgu bydgoskiego w Oponeo Rallycross, Dawid Struensee za zdobycie tytułu II Wicemistrza Polski Oponeo Rallycross w klasie BMW. Automobilklub Bydgoski uhonorowany został za zdobycie klubowego tytułu II Wicemistrza Polski w Oponeo Rallycross oraz II Wicemistrza okręgu w Oponeo Rallycross. Dodatkowo odznakami Zasłużony dla PZM stopnia srebrnego odznaczony został Dawid Struensee a stopnia brązowego Bartosz Cholewczyński. Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!!

 

postheadericon TYTUŁ ZAZBYTKOWY MOTOCYKL ROKU 2017 DLA NASZEGO KLUBOWEGO KOLEGI (wpis z dnia 28.11.2017)

Niezmiernie miło jest nam poinformować że motocykl Panonia T5 (rok prod. 1968) naszego klubowego kolegi Pawła Jakuba Oleszaka zdobył tytuł zabytkowy motocykl roku przyznawany przez Główną Komisję Pojazdów Zabytkowych PZM. Gratulujemy!!!