Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY 2 EDYCJA (wpis z dnia 6.03.2018)

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy. Zawody odbędą się 17 marca od godz. 8.00 na terenie bydgoskiego kartodromu. Zapraszamy wszystkich posiadaczy pojazdów - wystarczy kask i chęć rywalizacji.

Formularz zgłoszeń

Lista uczestników

Regulamin imprezy

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny (52 3226246) lub za pomocą poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

DO ZOBACZENIA!!!

 

postheadericon Walne Zebranie Sprawozddawczo-Wyborcze (wpis z dnia 2.03.2018)

Zarząd Automobilklubu Bydgoskiego w dniu 1 marca zgodnie z par. 18 pkt 1 Statutu podjął uchwałę o zwołaniu Walnego Zebrania Sprawozdawczego-Wybroczego Członków. Zebranie odbędzie się w dniu 17 marca o godz. 16.00 w I terminie oraz 16.15 w II terminie. Miejsce zebrania to Park Club mieszczący się w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego. Listy członków uprawnionych do udziału w zebraniu oraz protokół z poprzedniego zebrania znajdują się do wglądu w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego w dniach i godzinach pracy. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 83 ust. 3 ustawy z dnia 20.06.1997 (Dz. Ustaw 2012 r., poz. 1137 z późniejszymi zmianami) nowe osoby kandydujące do władz AB (Zarząd i Komisja Rewizyjna) obowiązani są najpóźniej do chwili zgłoszenia kandydatury do przedłożenia Prezydium Walnego Zebrania oświadczenia o niekaralności.

Wstęp i udział w Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczy Członków tylko i wyłącznie za okazaniem legitymacji członkowskiej (prosimy nie mylić z kartą członkowską PZM SHOW YOUR CARD).

 

Proponowany porządek obrad zebrania:

1.      Otwarcie Walnego Zebrania i stwierdzenie ważności zebrania

2.      Powołanie Prezydium Walnego Zebrania i wybranie przewodniczącego (prowadzącego)

3.      Powołanie protokolantów Walnego Zebrania

4.      Przyjęcie porządku obrad Walnego Zebrania

5.      Przyjęcie regulaminu obrad Walnego Zebrania

6.      Wybory Komisji:

       - Mandatowo-Skrutacyjnej

       - Wyborczej

       - Uchwał i Wniosków

7.    Komunikat Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej o prawomocności obrad

8.  Sprawozdanie Zarządu AB za lata 2014 – 2017 oraz sprawozdanie finansowe za 2017 i sprawozdanie Komisji Rewizyjnej

9.      Udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi

10.  Dyskusja

11.  Głosowanie za zatwierdzeniem sprawozdania finansowego za rok 2017

12.  Zgłoszenie przez Komisję Wyborczą kandydatów do władz AB

13.  Wybory do władz AB

14.  Przerwa

15.  Ogłoszenie wyników wyborów przez Komisję Mandatowo-Skrutacyjną

16.  Wolne głosy i wnioski

17.  Przyjęcie uchwał i wniosków Walnego Zebrania

18. Zamknięcie obrad

 

postheadericon WYNIKI ZAWODÓW BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY (wpis z dnia 27.02.2018)

W dniu 17 lutego Automobilklub Bydgoski zorganizował na bydgoskim kartodromie zawody Bydgoski Mistrz Kierownicy. W imprezie wystartowało 42 zawodników. Poniżej podajemy wyniki poszczególnych przejazdów oraz klasyfikację zawodów:

Przejazd 1 generalka

Przejazd 2 generalka

Wyniki klasa S1400

Wyniki klasa S1600

Wyniki klasa S1800

Wyniki klasa S2400

Wyniki klasa WRC

Wyniki klasyfikacja GENERALNA.

Serdecznie zapraszamy też na kolejną edycję zawodów, która odbędzie się w dniu 17 marca. Szczegóły niebawem.

 

postheadericon BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY - ZAPRASZAMY PO DŁUGIEJ PRZERWIE (wpis z dnia 6.02.2018)

Po dość długiej przerwie serdecznie zapraszamy na zawody z cyklu Bydgoski Mistrz Kierownicy. Impreza odbędzie się 17 lutego na bydgoskim kartodromie. Formuła zawodów pozostaje bez zmian - zapraszamy wszystkich posiadaczy pojazdów do udziału. Jedynym dodatkowym warunkiem jest posiadanie i jazda w kasku. Mamy nadzieję że uczestnicy będą mogli podszkolić umiejętności prowadzenia swojego pojazdu a dodatkowo porównać się z innymi uczestnikami. Planujemy krótki trening (zapoznanie z torem) i po odprawie trzy przejazdy próby sprawności. Pomiar czasu jak zawsze przeprowadzi firma GROS więc będzie można na bieżąco w internecie podglądać czasy przejazdu swoich rywali:-) Dla zwycięzców klas przewidujemy nagrody honorowe w postaci pucharów.

REGULAMIN IMPREZY

Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz elektroniczny

ZGŁOSZENIE

LISTA UCZESTNIKÓW

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia!!!

 

postheadericon SPOTKANIE Z UCZESTNIKAMI MISTRZOSTW POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH (wpis z dnia 2.01.2018)

 

Serdecznie zapraszamy członków oraz sympatyków Automobilklubu Bydgoskiego na spotkanie z Pawłem Oleszakiem Seniorem oraz Pawłem Oleszakiem Juniorem - uczestnikami Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w kat. motocykle. Spotkanie odbędzie się 17 lutego o godz. 18.00 w Park Club - restauracji mieszczącej się w siedzibie naszego Klubu w Bydgoszczy w Parku Ludowym (wjazd od ul. Piotrowskiego). Nasi klubowi koledzy przywiozą swoje motocykle które będzie można zobaczyć i posłuchać:-) Opowiedzą o ubiegłorocznym sezonie oraz o planach na 2018 rok. Po spotkaniu serdecznie zapraszamy do pozostania i rozmów kuluarowych. Staramy się również żeby wieczór zakończyć koncertem muzyki na żywo ale o szczegółach będziemy Was na bieżąco informować