Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon IV RUNDA BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY (wpis z dnia 28.01.2016)

foto Łukasz Kasprzyk

 

Automobilklub Bydgoski już dzisiaj serdecznie zaprasza na kolejną, już czwartą rundę zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy. Impreza odbędzie się 13 lutego na bydgoskim kartodromie. Tym razem prognozy pogody wskazują dużo mokrego więc nie na śniegu ale też powinno byc ślisko. Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia intrnetowego formularza zgłoszenia

ZGŁOSZENIE

i udziału w zawodach. Mamy nadzieję, że tak jak zawsze rywalizacja będzie bardzo zacięta a wyniki zawodów poznamy po ostatnim przejeździe ostatniego zawodnika:-) Poniżej link do aktualnej listy uczestników

LISTA ZGŁOSZEŃ

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY IV RUNDY

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!!!

 

postheadericon PRACA BIURA KLUBU (wpis z dnia 20.01.2016)

Informujemy, że z powodu konieczności wyjazdu w celu uzgodnienia miejsc oraz terminów zawodów sportowych biuro Automobilklubu Bydgoskiego w dniu 21 stycznia będzie czynne do godz. 13.30 a w dniu 22 stycznia będzie nieczynne. Za ewetnualne utrudnienia bardzo przepraszamy i zapraszamy od poniedziałku (25.01) w normalnych godzinach pracy.

 

postheadericon PO TRZECIEJ RUNDZIE BYDGOSKIEGO MISTRZA KIEROWNICY (wpis z dnia 11.01.2016)

foto Łukasz Kasprzyk

 

W minioną sobotę (9 stycznia) na kartodromie w Bydgoszczy Automobilklub Bydgoski zorganizował 3 rundę zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy. W imprezie wystartowało 28 kierowców, w tym dwie panie. Tak jak zapowiadaliśmy, pogoda okazała się prawie zimowa i zawody rozpoczęły się na śniegu. W trakcie przejazdów śnieg zamieniał się w błoto a miejscami na zakrętach została tylko woda. Taka aura sprawiła, że moc tym razem dość mocno przeszakadzała a najlepsze czasy notowali zawodnicy delikatnie operujący pedałem gazu:-) Klasyfikację genaralną zwyciężył Aleksander Rzepecki jadący VW Golfem TDI, który w kilku ostatnich rundach ocierał się o podium. Olek - gratulujemy serdecznie!!!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom, którzy pomimo zimowej aury spędzili z nami sobotnie przedpołudnie. Kilku z Was musiało pokonać dość sporo kilometrów na zawody (Gdańsk, Iława, Poznań) ale mamy nadzieję że było warto.

Bardzo dziękujemy też wszystkim sędziom którzy pracowali w sobotę, na czele z Mileną Bartoszyńską. Bez Waszej pracy i zaangażowania takich imprez by nie było:-)

Poniżej prezentujemy czasy poszczególnych przejazdów, wyniki zawodów oraz klasyfikację po trzech rundach i już teraz zapraszamy na kolejne zawody które odbędą się 13 lutego oraz 12 marca.

Jeszcze raz gratulejemy osiągniętych wyników i do zobaczenia!!!

Przejazd 1

Przejazd 2

Przejazd 3

Wyniki klasa S1400

Wyniki klasa S1600

Wyniki klasa S1800

Wyniki klasa S2400

Wyniki klasa WRC

Wyniki klasyfikacja Generalna

Klasyfikacja po trzech rundach w klasach

Klasyfikacja Generalna po trzech rundach

 

postheadericon 3 RUNDA BYDGOSKIEGO MISTRZA KIEROWNICY (wpis z dnia 28.12.2015)

Zbliża się kolejna, trzecia runda Bydgoskiego Mistrza Kierownicy sezonu 2015/2016. Impreza odbędzie się na bydgoskim kartodromie 9 stycznia. Prognozy zapowiadają opady śniegu więc może uda się typowa zimowa runda:-) Program minutowy tak jak w poprzedniej edycji czyli:

8:45 – 9:45 przyjmowanie zgłoszeń

9.00 – 9.45 odcinek testowo-treningowy

10:00 –  odprawa z zawodnikami

10:20 – 10:30 zapoznanie z trasą

10:40 start pierwszej załogi

ok. 15.00 - zakończenie imprezy

Jak zawsze zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz elektroniczny. Pierwszy termin zgłoszeń 8 stycznia godz. 13.00. Sedecznie zapraszamy!!!

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

LISTA UCZESTNIKÓW

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY

 

postheadericon WESOŁYCH ŚWIĄT

Zarząd oraz pracownicy

Automobilklubu Bydgoskiego składają serdeczne życzenia

Zdrowych, Spokojnych i Bogatych

Świąt Bożego Narodzenia.

Życzymy też aby wszystkie Wasze marzenia,

zarówno te sportowe jak i prywatne spełniły się w nadchodzącym

2016 roku!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT