Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY - OSTATNIA RUNDA (wpis z dnia 30.06.2015)

Wszystkich uczestników cyklu zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy informujemy, że ostatnia runda odbędzie się po okresie wakacyjnym. Mocno pracujemy nad ustaleniem terminu - zakładamy że będzie to wrzesień ale mamy duży kłopot żeby ustalić konkretny i przede wszystkim pasujący większości zawodnikom termin. Wiemy, że te zawody będą decydujące w klasyfikacji sezonu i w większości klas miejsca na podium nie są jeszcze poustalane. Jak tylko będziemy mieli potwierdzenie miejsca i terminu imprezy jak najszybciej przekażemy Wam konkretne informacje.

 

postheadericon 5 CZERWCA NIECZYNNE BIURO (wpis z dnia 3.06.2015)

Informujemy,  że w dniu 5 czerwca biuro Automobilklubu Bydgoskiego będzie nieczynne. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i zapraszamy od poniedziałku (8.06.2015) w normalnych godzinach urzędowania.

 

postheadericon WYNIKI PO VI RUNDZIE BYDGOSKIEGO MISTRZA KIEROWNICY (wpis z dnia 26.05.2015)

W minioną sobotę na bydgoskim kartodromie Automobilklub Bydgoski zorganizował VI Rundę zawodów o tytuł Bydgosiego Mistrza Kierownicy. W imprezie wystartowało 30 zawodników, którzy oprócz porannego treningu mieli do pokonania na czas trzy odcinki. Klasyfikację generalną wygrał Mirosław Witkowski (Lancer EVO IX) przed Przemysławem Wójcickim (Nissan 350 Z) oraz Maciejem Smoleńskim (Subaru Impreza). Wyniki poszczególnych przejazdów oraz wyniki zawodów i klasyfikacja po sześciu rundach umieszczone zostały poniżej. Wszystkim uczestnikom zawodów bardzo dziękujemy za poświęcony czas a zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników. Do zobaczenia na kolejnych zawodach!!!

Przejazd 1

Przejazd 2

Przejazd 3

Wyniki klasa S1400

Wyniki klasa S1600

Wyniki klasa S1800

Wyniki klasa S2400

Wyniki klasa WRC

Wyniki klasyfikacja GENERALNA

Klasyfikacja po sześciu rundach w klasach

Klasyfikacja generalna po sześciu rundach

Dodatkowo chcemy wyjaśnić, że komisja obliczeń błędnie przypisała jednego z zawodników do klasy (Piotr Krygier). Zawodnik zgłoszony byl do klasy S1400 a w wynikach widniał w klasie S2400. Wyniki w klasach zostały poprawione - za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań żeby taki błąd nie pojawił się w przyszłości.

 

postheadericon VI RUNDA BYDGOSKIEGO MISTRZA KIEROWNICY (wpis z dnia 14.05.2015)

Automobilklub Bydgoski serdecznie zaprasza do udziału w VI Rundzie zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy. Spotykamy się na kartodromie PZM w Bydgoszczy w dniu 23 maja. Zawody rozpoczną się odcnikiem testowo-treningowym o godz. 9.00 który potrwa do 9.45. Odprawa zawodników planowana jest na godzinę 10.00 i po odprawie zaczynamy przejazdy na czas. Poniżej link do formularza zgłoszeń, listy uczestników oraz regulaminu uzupełniającego imprezy. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!!!

Formularz Zgłoszenia

Lista Uczestników

Regulamin Uzupełniający

 

postheadericon II OGÓLNOPOLSKI ZLOT CHEVROLETA CORVETTE ORAZ PUCHAR MOTO-BYDGOSZCZ ZA NAMI (wpis z dnia 4.05.2015)

2 maja Automobilklub Bydgoski zaprosił mieszkańców Bydgoszczy do odwiedzenia Starego Miasta. Można było podziwiać kultowe Chevrolety Corvette, kibicować uczestnikom VI Edycji Pucharu MOTO-BYDGOSZCZ, sprawdzić jak wygląda dachowanie i jak się czuje osoba bez pasów bezpieczeństwa (Zespół Szkół Samochodowych Bydgoszcz) oraz pooglądać pojazdy zabytkowe członków Automobilklubu Bydgoskiego prezentowane na ul. Długiej. Dodatkowo mieszkańcy Bydgoszczy około godziny 16.00 byli świadkami występu tancerzy Szkoły Tańca BAILAMOS. Chcielibysmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, firmom i instytucjom zaangażowanym w to przedsięwzięcie, a w szczególności Bogusławowi, Stasiowi, Arkowi, Adamowi, Pawłowi, Bartkowi, Milenie, Darii, Kamilii, Darkowi, Robertowi, Sławkowi, Jackowi oraz Policji, Inspekcji Transportu Drogowego, Straży Miejskiej, Miejskim Wodociągom, Muezum Okręgowemu, Zarząowi Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej oraz Urzędowi Miasta Bydgoszczy. Impreza odbywała się pod patronatem Prezydenta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego. Bez w/w osób i instytucji nie byłaby możliwa organizacja imprezy. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do oglądania zdjęć z soboty znajdujących się na facebook'owym profilu Klubu

ALBUM 1 (autor Bogusław Maćkowski i Mateusz Brzeziński)

ALBUM 2 (autor Milena Lewandowska)

ALBUM 3 (autor Kamila Figler)

ALBUM 4 (autor Agata Kornik)

ALBUM 5 (autor Tomek Pusz)

RELACJA Z IMPREZY NA OFICJALNEJ STRONIE BYDGOSZCZY

Puchar MOTO-BYDGOSZCZ

Wyniki indywidualne

Wyniki firmowe

Puchar Prezydenta Bydgoszczy