Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon V RUNDA BYDGOSKIEGO MISTRZA KIEROWNICY (wpis z dnia 29.02.2016)

Automobilklub Bydgoski serdecznie zaprasza do udziału w V rundzie zawodów Bydgoski Mistrz kierownicy. Impreza odbędzie sie 12 marca na bydgoskim kartodromie PZM. Jak zawsze uczestnicy będą mieli do pokonania trasę toru kartingowego urozmaiconą elementami sprawdzającymi technikę jazdy. Zgłoszenia do imprezy przyjmujemy poprzez formularz elektroniczny

ZGŁOSZENIE

listę uczestników można zobaczyć również w internecie

LISTA UCZESTNIKÓW

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY V RUNDY

Spotykamy się 12 marca. Program imprezy

8:45 – 9:45 przyjmowanie zgłoszeń

9.00 – 9.45 odcinek testowo-treningowy

10:00 –  odprawa z zawodnikami

10:20 – 10:30 zapoznanie z trasą

10:40 start pierwszej załogi

ok. 15.00 - zakończenie imprezy

DO ZOBACZENIA!!!

 

postheadericon PO IV RUNDZIE BYDGSOKIEGO MISTRZA KIEROWNICY (wpis z dnia 16.02.2016)

FOTO Łukasz KASPRZYK

W minioną sobotę Automobilklub Bydgoski zaprosił wszystkich posiadaczy samochodów na czwartą już rundę zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy. Pomimo specyficznej daty (13 lutego:-) na starcie stanęło 36 uczestników. Z samego rana na bydoskim kartodromie PZM było mgliście i wilgotno ale z godziny na godzinę robiło się coraz cieplej i oprócz aury atmosferę ogrzewali kierowcy rywalizujacy ze sobą o ułamki sekund. Niestety Mirosław Witkowski (do zawodów prowadził w klasyfikacji generalnej cyklu) zmuszony był przerwać udział w imprezie z powodu awarii swojego EVO. Na szczęście innych uczestników awarie ominęły.

Bardzo dziękujemy wszytkim uczestnikom za stworzenie jak zawsze niesamowitej atmosfery i sportową rywalizację. Możemy też stwierdzić, że jak zawsze ekipa klubowa (Milena, Asia, Rafał, Milena, Ada...) stanęła na wysokości zadania za co również bardzo im dziękujemy.

Serdecznie zapraszamy na facebook'owy profil Klubu FUN PAGE na którym dzięku uprzejmości niezawodnego Łukasza Kasprzyka możecie zobaczyć zdjęcia oraz film z sobotniej imprezy.

Już teraz zapraszamy na kolejną rundę która odbędzie się 12 marca również na bydgoskim kartodromie PZM.

Poniżej czasy poszczególnych przejazdów oraz wyniki zawodów i klasyfikacja po czterech rundach

Przejazd 1

Przejazd 2

Przejazd 3

Wyniki klasa S1400

Wyniki klasa S1600

Wyniki klasa S1800

Wyniki klasa S2400

Wyniki klasa WRC

Wyniki Klasyfikacja Generalna

Klasyfikacja po czterech rundach w klasach

Klasyfikacja generalna po czterech rundach

 

postheadericon KURS PRAWA JAZDY KAT. B (wpis z dnia 10.02.2016)

Serdecznie zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. B. Pierwsze zajęcia odbędą się 17 lutego o godz. 16.30 w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego w Bydgoszczy w Parku Ludowym (wjazd od ul. Piotrowskiego). Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 52 3226246, 607 504 906 lub za pomocą poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Szczegóły dotyczące organizowanych przez nas kursów znajdują się w zakładce "SZKOLENIA KIEROWCÓW".

 

postheadericon SYRENKA NASZEJ KLUBOWEJ KOLEŻANKI KLASYKIEM ROKU 2015 (wpis z dnia 4.02.2016)

Niezmiernie miło nam poinformować, że samochód naszej klubowej koleżanki Iwony Kukier - Syrena Cabrio - zdobył tytuł Klasyka Roku 2015 przyznawany przez czytelników KlassikAuto.pl. Iwonie i jej Syrence serdecznie gratulujemy i już czekamy na rozpoczęcie sezonu:-)

Historia Syrenki dzięki KlassikAuto.pl

 

postheadericon IV RUNDA BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY (wpis z dnia 28.01.2016)

foto Łukasz Kasprzyk

 

Automobilklub Bydgoski już dzisiaj serdecznie zaprasza na kolejną, już czwartą rundę zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy. Impreza odbędzie się 13 lutego na bydgoskim kartodromie. Tym razem prognozy pogody wskazują dużo mokrego więc nie na śniegu ale też powinno byc ślisko. Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia intrnetowego formularza zgłoszenia

ZGŁOSZENIE

i udziału w zawodach. Mamy nadzieję, że tak jak zawsze rywalizacja będzie bardzo zacięta a wyniki zawodów poznamy po ostatnim przejeździe ostatniego zawodnika:-) Poniżej link do aktualnej listy uczestników

LISTA ZGŁOSZEŃ

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY IV RUNDY

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!!!