Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon 4.03.2011 Kolejna grupa ukończyła szkolenia projektu "Przyszłość z pasją"

alt

Niezmiernie miło nam poinformować, że kolejna grupa 12 uczestników projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Kapitał Ludzki ukończyła szkolenia "Przedstawiciel handlowy", "Windykator" oraz Program Aktywnego Rozwoju. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza zwiększy szanse uczestników projektu na rynku pracy.  Życzymy wszystkim jak najszybszego znalezienia pracy!!!

 

postheadericon 8.02.2011 Harmonogram szkoleń dla uczestników projektu "Przyszłość z pasją" grupa III

Informujemy, że w dziale "Projekty Unijne - do pobrania" został umieszczony harmonogram dla osób zakwalifikowanych na szkolenia do grupy III. Szkolenia odbędą się - teoria "prawo jazdy" w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego w Bydgoszczy, "Przedstawiciel handlowy", "Windykator", Program Aktywnego Rozwoju w Hotelu "Centralnym" przy ul. Dworcowej 23 w Chełmnie. Dodatkowo informujemy, że można jeszcze zgłaszać chęć udziału w projekcie "Przyszłość z pasją" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zostało już tylko kilka ostatnich miejsc więc serdecznie zapraszamy wszystkich niezdecydowanych... Dodatkowe informacje o warunkach jakie muszą spełniać uczestnicy projektu dostępne są w zakładce "Programy Unijne".

 

postheadericon 26.11.2010r.

Witamy na nowej stronie internetowej Automobilklubu Bydgoskiego. Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią. Proponujemy skorzystanie z naszej oferty - szkolenie kierowców, stacja kontroli pojazdów, imprezy integracyjne dla firm, itp.

Miło nam też poinformować, że od 2 listopada 2010 roku realizujemy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej projekt szkoleniowy "Przyszłość z pasją".

Zgłaszając swój udział możesz m.in. zdobyć za darmo prawo jazdy kat. B oraz wiele innych przydatnych umiejętności. Szczegóły tutaj

 

postheadericon 20.10.2010r.

ZAPROSZENIE

 

 

Po długim czasie oczekiwania zapraszamy na spotkanie organizacyjne Członków Ligi F1. które ma na celu ustalenie zasad, regulaminu oraz wyłonienie sędziów. Zaprezentowane zostaną bolidy F1 :) oraz nagrody od naszego sponsora LIQUI MOLY.

Zebranie odbędzie się 23 października o godz. 17:00 w siedzibie Fast - Comp / GP Racing przy ul. Gołębiej 5 ( wejście od Jaskółczej ) i będzie ono ostatnim z przygotowań do wielkiego i długo wyczekiwanego rozpoczęcia Ligi F1.Będzie to także ostatni moment na wypełnienie zgłoszenia.

 

Liczymy na 100 % frekfencję

Z pozdrowieniami organizator

Więcej informacji na www.gpracing.pl
 

 

postheadericon 06.10.2010r.

1 Rajd BMW Dynamic Motors w Bydgoszczy 16 października

 

 

 

Mistrzowie sportów samochodowych w Bydgoszczy - I Rajd BMW DYNAMIC MOTORS

Już w sobotę 16 października pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy odbędzie się 1 Rajd BMW DYNAMIC MOTORS, który stanowi VI rundę Rajdowych Mistrzostw Okręgu a zarazem finał znanego w Polsce cyklu BMW-Challenge. Będzie to święto sportów samochodowych w Bydgoszczy. Swój przyjazd zapowiedzieli przedstawiciele praktycznie wszystkich dyscyplin tej dziedziny. Na starcie pojawi się

Więcej…