Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon SPOTKANIE Z UCZESTNIKAMI MISTRZOSTW POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH (wpis z dnia 2.01.2018)

 

Serdecznie zapraszamy członków oraz sympatyków Automobilklubu Bydgoskiego na spotkanie z Pawłem Oleszakiem Seniorem oraz Pawłem Oleszakiem Juniorem - uczestnikami Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w kat. motocykle. Spotkanie odbędzie się 17 lutego o godz. 18.00 w Park Club - restauracji mieszczącej się w siedzibie naszego Klubu w Bydgoszczy w Parku Ludowym (wjazd od ul. Piotrowskiego). Nasi klubowi koledzy przywiozą swoje motocykle które będzie można zobaczyć i posłuchać:-) Opowiedzą o ubiegłorocznym sezonie oraz o planach na 2018 rok. Po spotkaniu serdecznie zapraszamy do pozostania i rozmów kuluarowych. Staramy się również żeby wieczór zakończyć koncertem muzyki na żywo ale o szczegółach będziemy Was na bieżąco informować

 

postheadericon BIURO KLUBU NIECZYNNE (wpis z dnia 18.01.2018)

Informujemy, że w dniu 19 stycznia 2018 roku biuro Automobilklubu Bydgoskiego będzie nieczynne. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i zapraszamy od poniedziałku (22.01.2018) w normalnych godzinach pracy.

 

postheadericon SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

 

W imieniu Zarządu oraz pracowników Automobilklubu Bydgoskiego składamy życzenia wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń oraz realizacji wszelkich zamierzeń i celów zarówno tych prywatnych jak i zawodowych oraz sportowych z okazji nadchodzącego Nowego 2018 Roku!!!

Zapraszamy również do opłacania składek członkowskich za 2018 rok już od 2 stycznia do naszego biura.

 

postheadericon WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT

ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU

WSZYSTKIM CZŁONKOM, KLIENTOM ORAZ SYMPATYKOM AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO

ŻYCZĄ ZARZĄD ORAZ PRACOWNICY!!!

 

postheadericon UROCZYSTA GALA ZO PZM (wpis z dnia 11.12.2017)

W minioną niedzielę odbyło się podsumowanie sezonu ZO PZM Bydgoszcz. Na uroczystej gali nagrodzeni zostali zawodnicy oraz uhonorowano kluby które zdobyły tytuły mistrzowskie w 2017 roku. Serdecznie gratulujemy Joannie Jędrzejczak za zdobycie tytułu Wicemistrza Okręgu klasyfikacji generalnej KJS w kat. pilotów, Tomaszowi Jędrzejczak za zdobycie tytułu II Wicemistrza Okręgu klasyfikacji generalnej oraz 3 miejsca w klasie 3 w KJS. Nagrodzeni zostali również koledzy Łukasz Sawicki za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski Oponeo Rallycross w klasie BMW oraz tytułu Wicemistrza Okręgu bydgoskiego w Oponeo Rallycross, Dawid Struensee za zdobycie tytułu II Wicemistrza Polski Oponeo Rallycross w klasie BMW. Automobilklub Bydgoski uhonorowany został za zdobycie klubowego tytułu II Wicemistrza Polski w Oponeo Rallycross oraz II Wicemistrza okręgu w Oponeo Rallycross. Dodatkowo odznakami Zasłużony dla PZM stopnia srebrnego odznaczony został Dawid Struensee a stopnia brązowego Bartosz Cholewczyński. Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!!