Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon SPOTKANIE CZŁONKÓW SEKCJI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO (wpis z dnia 25.05.2017)

Przypominamy, że już jutro tak jak w każdy ostatni piątek miesiąca na Starym Rynku w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie członków Sekcji Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Bydgoskiego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy:-)

 

postheadericon BIURO KLUBU ZAMKNIĘTE (wpis z dnia 18.05.2017)

Informujemy, że z w dniu 19 maja biuro Automobilklubu Bydgoskiego będzie nieczynne. Zapraszamy od poniedziałku 22 maja w normalnych godzinach urzędowania.

Za ewentualne utrudnienia bardzo przepraszamy.

 

postheadericon REPREZENTANCI AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO NA 50 TORUŃSKIM RAJDZIE SAMOCHODOWYM (wpis z dnia 15.05.2017)

foto Czesław Nosewicz

W minioną niedzielę, 14 maja odbył się w Toruniu 50 Jubileuszowy Toruński Rajd Samochodowy organizowany przez kolegów z Automobilklubu Toruńskiego. W imprezie wystartowały trzy załogi reprezentujące nasz Klub

- Tomek Jędrzejczak/Daniel Narloch (Opel Astra GSi, klasa 3)

- Robert Gościniak/Anna Budzyńska (Citroen C2, klasa 2)

- Asia Jędrzejczak/Asia Styś (Renault Megane, klasa 3).

W zawodach wystartowało 33 kierowców, a nasi reprezentanci zajęli - Tomek 3 miejsce w klasie 3, Asia 11 miejsce w klasie 3 i Robert 8 miejsce w klasie 2. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników!!!

 

postheadericon POGRZEB DARIUSZA KOŁODZIEJCZYKA (wpis z dnia 12.05.2017)


Z przykrością informujemy, że w dniu 10 maja zmarł nasz kolega i pracownik - ś.p. Dariusz Kołodziejczyk. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 13 maja o godz. 12.00 na Cmentarzu Świętej Trójcy przy ul. Lotników 2. Żonie, córkom oraz rodzinie ś.p. Darka składamy najszczersze kondolencje i łączymy się z Wami w bólu.

 

postheadericon NASI KLUBOWI KOLEDZY W MISTRZOSTWACH POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH (wpis z dnia 21.04.2017)

Niezmiernie miło nam poinformować, że po wielu latach przerwy nasz Klub będzie reprezentowany w Mistrzostwach Polski Pojazdów Zabytkowych w kategorii motocykli. Od 19 do 21 maja w Mińsku Mazowieckim i okolicach odbędzie się I Runda MPPZM - XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos "MAGNET" 2017. W imprezie wystartuje dwóch naszych klubowych kolegów - Paweł Krzysztof Oleszak na motocyklu SHL M11W (rok produkcji 1967) i Paweł Jakub Oleszak na motocyklu Pannonia T5 z 1968 roku. Już teraz trzymamy kciuki za dobry wynik i będziemy starali się na bieżąco informować o wynikach. POWODZENIA!!!

 

SHL M11W którą pojedzie Paweł Krzysztof Oleszak

 

Pannonia T5 którą pojedzie Paweł Jakub Oleszak