Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Klubu (wpis z dnia 7.03.2017)

Zarząd Automobilklubu Bydgoskiego na posiedzeniu w dniu 6 marca 2017 roku zgodnie ze Statutem podjął uchwałę o zwołaniu Walnego Zebrania Sprawozdawczego Członków. Zebranie odbędzie się w dniu 21 marca o godz. 18.00 w I terminie oraz 18.15 w II terminie. Zebranie odbędzie się w Park Club mieszczącym się w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego w Parku Ludowym im. W. Witosa (wjazd od ul. Piotrowskiego). Listy członków uprawnionych do udziału w zebraniu oraz protokół z poprzedniego zebrania znajdują się do wglądu w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego w dniach i godzinach pracy.

Wstęp i udział w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym Członków tylko i wyłącznie za okazaniem legitymacji członkowskiej (prosimy nie mylić z kartą członkowską PZM SHOW YOUR CARD).

 

Proponowany porządek obrad zebrania:

1.      Otwarcie Walnego Zebrania i stwierdzenie ważności zebrania

-         cel zebrania – zatwierdzenie sprawozdania finansowego z działalności Klubu za 2016 rok

2.      Powołanie Prezydium Walnego Zebrania i wybranie przewodniczącego (prowadzącego)

3.      Powołanie protokolantów Walnego Zebrania

4.      Przyjęcie porządku obrad Walnego Zebrania

5.      Przyjęcie regulaminu obrad Walnego Zebrania

6.      Wybory Komisji:

·       Mandatowo-Skrutacyjnej

        Uchwał i Wniosków

7.      Komunikat Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej o prawomocności obrad

8.      Sprawozdanie Zarządu AB za rok 2016

9.    Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z prac w 2016 roku oraz dot. wyniku finansowego Klubu za 2016

10.  Dyskusja

11. Przedstawienie projektu uchwały dot. zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz przeznaczenia zysku

12.  Dyskusja nad projektem uchwały

13.  Głosowanie za zatwierdzeniem sprawozdania finansowego za rok 2016

14.  Ogłoszenie wyników głosowania przez Komisję Mandatowo-Skrutacyjną

15.  Wolne głosy i wnioski

16.  Przyjęcie uchwał i wniosków Walnego Zebrania

17. Zamknięcie obrad

 

postheadericon NOWI ZAWODNICY (wpis z dnia 13.02.2017)

Niezmiernie miło nam poinformować, że od sezonu 2017 barw naszego Klubu w sporcie samochodowym będą bronić nowi zawodnicy - Joanna Jędrzejczak i Tomasz Jędrzejczak.

Joasia wielokrotnie stawała na podium zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy, a w sezonie 2016 zdobyła tytuł Wicemistrzyni klasy  Pań w zawodach Toruński Mistrz Kierownicy.

Tomek zdobył w sezonie 2014/2015 tytuł Wicemistrzowski w klasie 3 w zawodach Bydgoski Mistrz Kierownicy, a w 2016 roku wywalczył tytuł II Wicemistrza klasy 3 zawodów Toruński Mistrz Kierownicy.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i trzymamy kciuki żeby rok 2017 był jeszcze lepszy pod względem sportowym. O osiąganych wynikach będziemy się starali informować na bieżąco.

Witamy w naszej wielkiej klubowej rodzinie:-)

 

postheadericon KURS RATOWNIKÓW DROGOWYCH W ZESPOLE SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH W BYDGOSZCZY (wpis z dnia 30.01.2017)

W dniach 23/25 stycznia 2017 roku Automobilklub Bydgoski przeprowadził kolejny kurs ratownictwa drogowego. Tym razem przeszkoliliśmy 15 uczniów Zespołu Szkół Samochodowych w Bydgoszczy. Jesteśmy pewni, że wiedza zdobyta podczas 30 godzin zajęć (20 teoria i 10 praktyka) pozwoli w sytuacji kryzysowej udzielić pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych. Graulujemy zdanego egzaminu końcowego oraz życzymy aby zdobyta wiedza nigdy nie musiała być wykorzystana:-) Relację zdjęciową można zobaczyć na oficjalnym profilu Klubu na FB

ZDJĘCIA

Jednocześnie wszystkich chętnych do udziału w kursach ratownictwa drogowego zapraszamy do kontaktu z nami - osobiście w siedzibie Klubu w Bydgoszczy w Parku Ludowym (wjazd od ul. Piotrowskiego), telefonicznie pod numer 52 3226246 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

postheadericon ŚWIĘTA I NOWY 2017 ROK (wpis z dnia 21.12.2016)

Zarząd i pracownicy Automobilklubu Bydgoskiego

składają życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności

w nadchodzącym 2017 roku!!!

 

postheadericon DAWID STRUENSEE NA GALI POLSKIEGO MTORSPORTU (wpis z dnia 19.12.2016)

Niezmiernie miło nam poinformować, że w minioną sobotę nasz klubowy kolega - Dawid STRUENSEE odebrał na gali sportu samochodowego trofeum za zdobycie Pucharu Polski Oponeo Rallycross. Rok 2016 bezsprzecznie należał do Dawida - wygrał większość z rozegranych rund w swojej klasie BMW E36. Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku i cieszymy się razem z Dawidem. BRAWO!!!