Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon KURS PRAWA JAZDY KAT. B (wpis z dnia 10.02.2016)

Serdecznie zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. B. Pierwsze zajęcia odbędą się 17 lutego o godz. 16.30 w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego w Bydgoszczy w Parku Ludowym (wjazd od ul. Piotrowskiego). Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 52 3226246, 607 504 906 lub za pomocą poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Szczegóły dotyczące organizowanych przez nas kursów znajdują się w zakładce "SZKOLENIA KIEROWCÓW".

 

postheadericon SYRENKA NASZEJ KLUBOWEJ KOLEŻANKI KLASYKIEM ROKU 2015 (wpis z dnia 4.02.2016)

Niezmiernie miło nam poinformować, że samochód naszej klubowej koleżanki Iwony Kukier - Syrena Cabrio - zdobył tytuł Klasyka Roku 2015 przyznawany przez czytelników KlassikAuto.pl. Iwonie i jej Syrence serdecznie gratulujemy i już czekamy na rozpoczęcie sezonu:-)

Historia Syrenki dzięki KlassikAuto.pl

 

postheadericon IV RUNDA BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY (wpis z dnia 28.01.2016)

foto Łukasz Kasprzyk

 

Automobilklub Bydgoski już dzisiaj serdecznie zaprasza na kolejną, już czwartą rundę zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy. Impreza odbędzie się 13 lutego na bydgoskim kartodromie. Tym razem prognozy pogody wskazują dużo mokrego więc nie na śniegu ale też powinno byc ślisko. Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia intrnetowego formularza zgłoszenia

ZGŁOSZENIE

i udziału w zawodach. Mamy nadzieję, że tak jak zawsze rywalizacja będzie bardzo zacięta a wyniki zawodów poznamy po ostatnim przejeździe ostatniego zawodnika:-) Poniżej link do aktualnej listy uczestników

LISTA ZGŁOSZEŃ

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY IV RUNDY

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!!!

 

postheadericon PRACA BIURA KLUBU (wpis z dnia 20.01.2016)

Informujemy, że z powodu konieczności wyjazdu w celu uzgodnienia miejsc oraz terminów zawodów sportowych biuro Automobilklubu Bydgoskiego w dniu 21 stycznia będzie czynne do godz. 13.30 a w dniu 22 stycznia będzie nieczynne. Za ewetnualne utrudnienia bardzo przepraszamy i zapraszamy od poniedziałku (25.01) w normalnych godzinach pracy.

 

postheadericon PO TRZECIEJ RUNDZIE BYDGOSKIEGO MISTRZA KIEROWNICY (wpis z dnia 11.01.2016)

foto Łukasz Kasprzyk

 

W minioną sobotę (9 stycznia) na kartodromie w Bydgoszczy Automobilklub Bydgoski zorganizował 3 rundę zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy. W imprezie wystartowało 28 kierowców, w tym dwie panie. Tak jak zapowiadaliśmy, pogoda okazała się prawie zimowa i zawody rozpoczęły się na śniegu. W trakcie przejazdów śnieg zamieniał się w błoto a miejscami na zakrętach została tylko woda. Taka aura sprawiła, że moc tym razem dość mocno przeszakadzała a najlepsze czasy notowali zawodnicy delikatnie operujący pedałem gazu:-) Klasyfikację genaralną zwyciężył Aleksander Rzepecki jadący VW Golfem TDI, który w kilku ostatnich rundach ocierał się o podium. Olek - gratulujemy serdecznie!!!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom, którzy pomimo zimowej aury spędzili z nami sobotnie przedpołudnie. Kilku z Was musiało pokonać dość sporo kilometrów na zawody (Gdańsk, Iława, Poznań) ale mamy nadzieję że było warto.

Bardzo dziękujemy też wszystkim sędziom którzy pracowali w sobotę, na czele z Mileną Bartoszyńską. Bez Waszej pracy i zaangażowania takich imprez by nie było:-)

Poniżej prezentujemy czasy poszczególnych przejazdów, wyniki zawodów oraz klasyfikację po trzech rundach i już teraz zapraszamy na kolejne zawody które odbędą się 13 lutego oraz 12 marca.

Jeszcze raz gratulejemy osiągniętych wyników i do zobaczenia!!!

Przejazd 1

Przejazd 2

Przejazd 3

Wyniki klasa S1400

Wyniki klasa S1600

Wyniki klasa S1800

Wyniki klasa S2400

Wyniki klasa WRC

Wyniki klasyfikacja Generalna

Klasyfikacja po trzech rundach w klasach

Klasyfikacja Generalna po trzech rundach