Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon 27.04.2010r.

KOMUNIKAT

W dniu 24 kwietnia w Koronowie działacze naszego Oddziału KKS AB zorganizowali Okręgową Eliminację Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Impreza skierowana jest do uczniów Szkół Podstawowych i Gimnajzjów. W Koronowskiej eliminacji uczestniczyło 7 druzyn reprezentujących szkoły podstawowe i 7 reprezentujących gimnazja. Bazą imprezy była Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie. Do finału wojewódzkiego XXXIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zakwalifikowały się następujące drużyny:

  • Szkoła Podstawowa w Wałdowie
  • Szkoła Podstawowa w Witoldowie
  • Gimnazjum nr 2 w Szubinie
  • Gimnazjum nr 1 w Koronowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Finał centralny Turnieju odbędzie suę w dniach 10-12 czerwca 2010 w Poznaniu.
Osobne podziękowania dla kolegów z oddziału Klubu w Koronowie - jak zawsze stanęliście na wysokości zadania i za to w imieniu wszystkich członków naszego Stowarzyszenia oraz Zarządu serdecznie dziękujemy!!!

 

    

    

 

 

postheadericon 21.04.2010r.

KOMUNIKAT

Zarząd Automobilklubu zatwierdził do stosowania regulamin określający prawa i obowiązki sedziów zrzeszonych w naszym Stowarzyszeniu. Prosimy wszystkie osoby posiadające licencje sędziowskie o zapoznanie się z regulaminem.

Regulamin Sędziowski AB

 

postheadericon 13.04.2010r.

KOMUNIKAT ZARZĄDU AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO

Zarząd Automobilklubu Bydgoskiego na posiedzeniu w dniu 12 kwietnia 2010 roku na wniosek Sądu Koleżeńskiego podjął decyzję o pozbawieniu praw członkowskich kolegów posiadających numery legitymacji klubowych:

  • 509; 965; 738; 922; 962; 833; 605; 756; 647/I; 700/I; 510; 748; 758; 813; 923; 954; 718; 828; 974; 960; 951; 952; 953; 958; 690; 888
  • oraz dodatkowo trzech kolegów bez podania numeru legitymacji członkowskiej.

 

Oryginał Protokołu z posiedzenia Zarządu znajduje się do wglądu w sekretariacie Automobilklubu Bydgoskiego po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownictwem Klubu.

Jednocześnie Zarząd Automobilklubu Bydgoskiego zobowiązał Biuro Klubu do umieszczenia w/w informacji na klubowej tablicy ogłoszeń oraz oficjalnej stronie internetowej Klubu.
 

 

postheadericon 13.04.2010r.

KOMUNIKAT ZARZĄDU AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO

Zarząd Automobilklubu Bydgoskiego na posiedzeniu w dniu 12 kwietnia 2010 roku na wniosek Przewodniczącego Komisji Statutowej podjął decyzję o ustaleniu terminu zgłaszania wniosków związanych ze zmianą Statutu Klubu. Nieprzekraczalny termin składania wniosków to 15 października 2010 roku.

Zarząd Klubu zachęca wszystkich członków do aktywnego udziału w pracach Komisji Statutowej i wspólnej pracy nad dostosowaniem Statutu do wymogów dzisiejszej rzeczywistości oraz uaktualnienia najważniejszego dokumentu regulującego funkcjonowanie Klubu do obecnego stanu prawnego.

Oryginał Protokołu z posiedzenia Zarządu znajduje się do wglądu w sekretariacie Automobilklubu Bydgoskiego po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownictwem Klubu.

Jednocześnie Zarząd Automobilklubu Bydgoskiego zobowiązał Biuro Klubu do umieszczenia w/w informacji na klubowej tablicy ogłoszeń oraz oficjalnej stronie internetowej Klubu.
 

 

postheadericon 23.03.2010r.

KOMUNIKAT

Z przyjemnością informuję, że w dniu 18 marca 2010 roku, reprezentanci nowego wybranego na czteroletnią kadencję, Zarządu Automobilklubu Bydgoskiego spotkali się w Warszawie z Prezesem Polskiego Związku Motorowego Panem Andrzejem Witkowskim.

Jako jeden z najstarszych Klubów w Polsce tworzyliśmy w latach 50-tych XX wieku PZM. Dobrze postrzeganą tradycją jest spotkanie i przedstawienie pomysłów oraz planu działania nowego Zarządu Prezesowi PZM.

W spotkaniu uczestniczyli Prezes Zarządu AB Jacek Kociszewski, Wiceprezes Zarządu AB ds. organizacyjnych Wojciech Laskowski, Wiceprezes Zarządu AB ds. sportu Maciej Figel oraz Wiceprezes Zarządu AB ds. turystyki Arkadiusz Niespodziński. W rozmowie poinformowaliśmy Pana Prezesa PZM o dalszej chęci ścisłej współpracy, opartej na zasadach partnerskich. Zapewniliśmy, że wszystkie podejmowane przez nas inicjatywy (Puchar MOTO-BYDGOSZCZ, AB CUP, BMW-Challenge i wiele innych) mają na celu pozyskanie nowych sympatyków i członków Automobilklubu Bydgoskiego. Uważamy, że takie działania przekładają się bezpośrednio na postrzeganie PZM jako nowoczesnego Związku.

Spotkanie, które trwało ponad 1 godzinę można podzielić na dwa etapy:

  • przedstawienie bieżącej działalności oraz planów i zamierzeń na najbliższą kadencję Zarządu Automobilklubu Bydgoskiego,
  • udzielenie odpowiedzi na zadane przez Pana Prezesa PZM pytania związane ze stanem osobowym Klubu i pomysłami na nowe imprezy. Wymieniliśmy też uwagi na temat współpracy z ZO PZM oraz przedyskutowaliśmy zmiany w związkach i stowarzyszeniach mające nastąpić po wprowadzeniu w życie nowej "Ustawy o sporcie"

Ze swojej strony chcemy podziękować Panu Prezesowi za poświęcenie nam swego czasu. Było nam niezmiernie miło poznać się osobiście oraz uzyskać potwierdzenie, że w wielu sprawach Klub oraz Związek mają podobne cele.