Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon 20.10.2010r.

ZAPROSZENIE

 

 

Po długim czasie oczekiwania zapraszamy na spotkanie organizacyjne Członków Ligi F1. które ma na celu ustalenie zasad, regulaminu oraz wyłonienie sędziów. Zaprezentowane zostaną bolidy F1 :) oraz nagrody od naszego sponsora LIQUI MOLY.

Zebranie odbędzie się 23 października o godz. 17:00 w siedzibie Fast - Comp / GP Racing przy ul. Gołębiej 5 ( wejście od Jaskółczej ) i będzie ono ostatnim z przygotowań do wielkiego i długo wyczekiwanego rozpoczęcia Ligi F1.Będzie to także ostatni moment na wypełnienie zgłoszenia.

 

Liczymy na 100 % frekfencję

Z pozdrowieniami organizator

Więcej informacji na www.gpracing.pl
 

 

postheadericon 06.10.2010r.

1 Rajd BMW Dynamic Motors w Bydgoszczy 16 października

 

 

 

Mistrzowie sportów samochodowych w Bydgoszczy - I Rajd BMW DYNAMIC MOTORS

Już w sobotę 16 października pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy odbędzie się 1 Rajd BMW DYNAMIC MOTORS, który stanowi VI rundę Rajdowych Mistrzostw Okręgu a zarazem finał znanego w Polsce cyklu BMW-Challenge. Będzie to święto sportów samochodowych w Bydgoszczy. Swój przyjazd zapowiedzieli przedstawiciele praktycznie wszystkich dyscyplin tej dziedziny. Na starcie pojawi się

Więcej…

 

postheadericon 28.09.2010r.

ZAPROSZENIE

Już w połowie października rusza LIGA F1 !!

Gwarantujemy Ci adrenalinę, odrobinę zdrowej rywalizacji oraz dobrą zabawę w gronie miłośników F1 - więc jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności, a przy okazji spędzić fajnie czas oraz powalczyć o cenne nagrody wejdz na * www.gpracing.pl *

Cena za uczestnictwo w Grand Prix wynosi 35zł - dla członków Ab 30zł
Jeśli chcesz wcześniej lepiej przygotować się do rywalizacji masz możliwość wykupienia 2 godzinnego treningu za 15zł / 12zł.
Liga odbywać się będzie na 4 symulatorach w lokalu przy ulicy Jaskółczej 10 (obok sklepu Moto-Mar)

Zapraszamy

Więcej informacji na  www.gpracing.pl
 

 

postheadericon 06.09.2010r.

KOMUNIKAT

W dniu 6 września w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego odbyło się posiedzenie Sądu Koleżeńskiego. W załączeniu Orzeczenie Sądu Koleżeńskiego (oryginał wraz z podpisami członków Sądu znajduje się w biurze Klubu).
 

Orzeczenie Sądu Koleżeńskiego

 

postheadericon 26.07.2010r.

KOMUNIKAT

Zarząd Automobilklubu Bydgoskiego zatwierdził w dniu 26 lipca 2010 roku do stosowania Regulamin Sądu Koleżeńskiego działającego przy naszym Stowarzyszeniu.

Regulamin Sądu Koleżeńskiego