Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon 06.09.2010r.

KOMUNIKAT

W dniu 6 września w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego odbyło się posiedzenie Sądu Koleżeńskiego. W załączeniu Orzeczenie Sądu Koleżeńskiego (oryginał wraz z podpisami członków Sądu znajduje się w biurze Klubu).
 

Orzeczenie Sądu Koleżeńskiego

 

postheadericon 26.07.2010r.

KOMUNIKAT

Zarząd Automobilklubu Bydgoskiego zatwierdził w dniu 26 lipca 2010 roku do stosowania Regulamin Sądu Koleżeńskiego działającego przy naszym Stowarzyszeniu.

Regulamin Sądu Koleżeńskiego

 

postheadericon 19.05.2010r.

KOMUNIKAT

Automobilklub Bydgoski serdecznie zaprasza do udziału w III Rundzie TMMO i VI Eliminacji TPP PZM. W załączeniu komunikat dot. imprezy oraz regulamin ramowy TMMO
 

Regulamin


Komunikat

 

postheadericon 28.04.2010r.

KOMUNIKAT

W imieniu oddziału Klubu w Koronowie serdecznie zapraszamy do udziału w II Rundzie Turytycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu. Impreza odbędzie się 16 maja. Karta zgłoszenia oraz regulamin w załączeniu

Regulamin

Karta Zgłoszenia

 

postheadericon 27.04.2010r.

KOMUNIKAT

Serdecznie zapraszamy w dniu 15 maja na Wyspę Młyńską w Bydgoszczy. W tym dniu od godz. 18.00 w ramach projekto "Noc Muzeów" czlonkowie sekcji pojazdów zabytkowych zaprezentują swoje zabytki motoryzacyjne. Będzie to niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska w pełni odrestaurowanych, oryginalnych pojazdów oraz porozmawiania z ich właścicielami. Na ten wieczór Wyspa Młyńska zamieni się w uliczkę z lat XX-XXX ubiegłego stulecia a pojazdy naszych członków stworzą dodatkowo niezapomniana atmosferę. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji do odwiedzenia ekspozycji.