Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon 1 OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA MECHANIKÓW (wpis z dnia 6.09.2012)

Automobilklub Bydgoski z przyjemnością informuje, że został partnerem 1 Ogólnopolskiego Konkursu Mechanika Roku. Konkurs na najlepszego Mechanika roku to pierwsza na tak dużą skalę impreza w Polsce organizowana przez grupę V8 Team. Zainteresowane firmy, importerzy i warsztaty mogą w drodze wewnętrznych eliminacji wybrać swojego najlepszego mechanika lub elektromechanika i skierować go na Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników do Wrocławia.

Celem konkursu jest promocja warsztatów jak również wyłonienie najlepszego mechanika / elektromechanika w Polsce. Konkurs przewiduje nagrodzenie najzdolniejszego mechanika w kraju, promocję dobrych praktyk w dziedzinie automechaniki oraz promocję firmy mającej w swoim składzie zwycięzcę.

 

postheadericon 3.08.2011 PROJEKT "PRZYSZŁOŚĆ Z PASJĄ" ZAKOŃCZONY


Wszystko co dobre szybko się kończy...

 

 W dniu 31 lipca 2011 roku Automobilklub Bydgoski zakończył projekt „Przyszłość z pasją” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z programu operacyjnego Kapitał Ludzki – Człowiek najlepszą inwestycją. W skład projektu wchodziły szkolenia:

-         Przedstawiciel handlowy

-         Windykator

-         Program Aktywnego Rozwoju w tym wsparcie pośrednika pracy

-         Kurs prawa jazdy kat. B.

W projekcie uczestniczyło 60 osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo z województwa kujawsko-pomorskiego. Wszyscy uczestnicy projektu ukończyli przewidziane szkolenia a  50 z nich ukończyło kurs prawa jazdy. Największą satysfakcję sprawiło nam uzyskanie informacji, że 18 osób dzięki uczestnictwie w projekcie znalazło pracę. Było nam bardzo miło współpracować z uczestnikami oraz kadrą projektu. To dzięki dużej ilości przekazywanej przez trenerów wiedzy w sposób ciekawy a czasami nawet dowcipny, uczestnicy projektu poznali tajniki pracy przedstawiciela handlowego i windykatora. Nauczyli się też jak poprawnie sporządzić CV i dokumenty aplikacyjne dla potencjalnego pracodawcy. Ponad 30 osób udało się w trakcie trwania projektu na rozmowę kwalifikacyjną podczas której mogli pochwalić się uzyskaną wiedzą. Na pewno dużym atutem w przyszłej pracy będzie uzyskane dzięki uczestnictwu w projekcie prawo jazdy. Mamy nadzieję że tak jak pracownicy Automobilklubu Bydgoskiego realizujący projekt tak i jego uczestnicy będą miło wspominać spędzone razem chwile.

Osobne podziękowania chcemy przekazać kadrze projektu – bez ich osobistego zaangażowania a czasami nawet wykonywania obowiązków ponad założone w projekcie udało się nam wszystkim uzyskać tak dobre wyniki i zakończyć projekt ze wskaźnikami wyższymi niż zakładane na początku. Bardzo dziękujemy Oli (marketing i informacje dot. projektu), Izie (Przedstawiciel handlowy), Magdzie (pośrednictwo pracy), Oli (Program Aktywnego Rozwoju), Robertowi (ogarniał całość spraw związanych z organizacją szkoleń), Jackowi (Windykator i komputery), Andrzejowi (finanse), Romualdowi (nauka jazdy) i Andrzejowi (nauka jazdy).

Chcemy też zapewnić, że pracujemy nad kolejnymi projektami. Mamy nadzieję że zdobyte przez Automobilklub Bydgoski doświadczenie pozwoli jeszcze nie raz prowadzić działania mające na celu pomoc osobom bezrobotnym i realizować kolejne projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

 

postheadericon 4.03.2011 Kolejna grupa ukończyła szkolenia projektu "Przyszłość z pasją"

alt

Niezmiernie miło nam poinformować, że kolejna grupa 12 uczestników projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Program Operacyjny Kapitał Ludzki ukończyła szkolenia "Przedstawiciel handlowy", "Windykator" oraz Program Aktywnego Rozwoju. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza zwiększy szanse uczestników projektu na rynku pracy.  Życzymy wszystkim jak najszybszego znalezienia pracy!!!

 

postheadericon 8.02.2011 Harmonogram szkoleń dla uczestników projektu "Przyszłość z pasją" grupa III

Informujemy, że w dziale "Projekty Unijne - do pobrania" został umieszczony harmonogram dla osób zakwalifikowanych na szkolenia do grupy III. Szkolenia odbędą się - teoria "prawo jazdy" w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego w Bydgoszczy, "Przedstawiciel handlowy", "Windykator", Program Aktywnego Rozwoju w Hotelu "Centralnym" przy ul. Dworcowej 23 w Chełmnie. Dodatkowo informujemy, że można jeszcze zgłaszać chęć udziału w projekcie "Przyszłość z pasją" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zostało już tylko kilka ostatnich miejsc więc serdecznie zapraszamy wszystkich niezdecydowanych... Dodatkowe informacje o warunkach jakie muszą spełniać uczestnicy projektu dostępne są w zakładce "Programy Unijne".

 

postheadericon 26.11.2010r.

Witamy na nowej stronie internetowej Automobilklubu Bydgoskiego. Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią. Proponujemy skorzystanie z naszej oferty - szkolenie kierowców, stacja kontroli pojazdów, imprezy integracyjne dla firm, itp.

Miło nam też poinformować, że od 2 listopada 2010 roku realizujemy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej projekt szkoleniowy "Przyszłość z pasją".

Zgłaszając swój udział możesz m.in. zdobyć za darmo prawo jazdy kat. B oraz wiele innych przydatnych umiejętności. Szczegóły tutaj