Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon RELACJA Z ZAKOŃCZENIA SEZONU 2012 NA OGÓLNOPOLSKIM PORTALU WWW.SPORTOWEFAKTY.PL (wpis z dnia 11.12.2012)

Niezmiernie miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z ogólnopolskim portalem www.sportowefakty.pl. Po raz pierwszy na w/w portalu można zapoznać się z realcją z zakończenia sezonu naszego Klubu. Uroczystość odbyła się w dniu 8 grudnia 2012 w sali konferencyjnej HSW Łuczniczka w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy do czytania

http://www.sportowefakty.pl/wyscigi-samochodowe/327995/automobilklub-bydgoski-podsumowal-sezon

 

postheadericon GALERIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTEGO ZAKOŃCZENIA SEZONU 2012 (wpis z dnia 10.12.2012)

W dniu 8 grudnia w sali konferencyjnej HSW ŁUCZNICZKA w Bydgoszczy odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie sezonu 2012. W imprezie udział wzięli uczestnicy organizowanych przez Automobilklub Bydgoski imprez z całej Polski. Po części oficjalnej wszyscy goście zeszli do kręgielni Olimpic Bowling Center, gdzie odbył się turniej bowlingowy w którym zwyciężył Waldemar Balcerek z Pleszewa. Serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie na uroczystość i już teraz zapraszamy na zawody w sezonie 2013!!!

Relacja zdjęciowa z rozdania nagród znajduje się na oficjalnym fun page'u Klubu na Facebbok'u. Zapraszamy do oglądania

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.309019932541561.65068.109235952519961&type=1

 

postheadericon WAŻNY KOMUNIKAT - ZAKOŃCZENIE SEZONU 2012 (wpis z dnia 7.12.2012)

WAŻNY KOMUNIKAT!!!


W związku ze zmianą terminu meczu siatkarskiego informujemy, że Uroczyste zakończenie sezonu odbędzie się w HSW Łuczniczka w SALI KONFERENCYJNEJ (tak jak w zeszłym roku). Wejście do sali konferencyjnej przez WEJŚCIE GŁÓWNE (od strony Brdy) a sala mieści się na I piętrze. Godzina rozpoczęcia uroczystości 18.00. Dalsza część wieczoru pozostaje bez zmian. Do zobaczenia!!!

 

postheadericon 8 GRUDNIA 2012 ZAKOŃCZENIE I PODSUMOWANIE SEZONU AUTOMOBILKLUBU BYDGOSKIEGO (wpis z dnia 15.11.2012)


Automobilklub Bydgoski serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie i zakończenie sezonu sportowo-turystycznego. Uroczystość odbędzie się w dniu 8 grudnia o godz. 1800 w Olimpic Bowling Center w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 59. Na spotkaniu wręczone zostaną puchary i nagrody zawodnikom i działaczom naszego Klubu oraz uczestnikom imprez organizowanych przez Automobilklub Bydgoski. Po części oficjalnej zapraszamy do dyskoteko-kręgielni na zawody i świętowanie do białego rana – tym razem wyłonimy najlepszego gracza w kręgle wśród miłośników motoryzacji w trakcie bezpłatnego turnieju na 3 wynajętych torach. Dodatkowo ok. godz. 2000 niespodzianką uczcimy pięciolecie cyklu BMW-Challenge. Serdecznie zapraszamy wszystkich działaczy, zawodników i kibiców!!!

 

postheadericon 55 Nocna Jazda Obserwacyjno-Patrolowa za nami (wpis z dnia 12.11.2012)

W dniach 10/11 listopada Automobilklub Bydgoski zorganizował 55 Nocną Jazdę Obserwacyjno-Patrolową. W imprezie udział wzięło 25 załóg z całej Polski. Oprócz „lokalnych” uczestników gościliśmy mieszkańców Wrocławia, Darłowa, Żnina, Solca Kujawskiego i wielu innych miast i miejscowości. Tym razem pogoda okazała się łaskawa i obyło się bez deszczu, śniegu, mgieł i innych niespodzianek które już nie raz w poprzednich edycjach NJOP-ka potrafiły sprawić psikusa. Potwierdzenie uczestnictwa i odprawa z załogami odbyły się na bydgoskim kartodromie. Po odprawie również na kartodromie uczestnicy musieli pokonać próbę sprawności jazdy i po jej wykonaniu wyruszyli na trasę. Tym razem przygotowaliśmy krótki ale wyczerpujący odcinek miejski i po nim trasa wiodła malowniczymi zakątkami naszego regionu w stronę Tlenia gdzie w OW Beniovita zlokalizowano metę i część kulinarno-rozrywkową rajdu. Załogi miały do pokonania 99 kilometrów i wyznaczony maks. czas przejazdu 210 minut – średnia prędkość poniżej 30 km/h więc wydawałoby się że bardzo dużo czasu. W efekcie tylko 3 załogi przyjechały na metę bez spóźnienia a zdecydowana większość zanotowała mniejszy lub większy poślizg czasowy. Uczestnicy stwierdzili, że czas był mocno podkręcony ale po wspólnych rozmowach z organizatorami zaczęli zauważać gdzie najwięcej czasu stracili. Do klasyfikacji imprezy liczyliśmy: prawidłowe odpowiedzi na pytania dotyczące trasy, prawidłowe podanie adresów obiektów ze zdjęć, czas przejazdu próby sprawności jazdy, czas slalomu na nartach (tak tak u nas nawet bez śniegu można pojeździć na nartach), czas zwijania 15 metrowego sznurka, czas rozwiązania 3 węzłów (zadanie logiczne J) oraz znajomość przepisów prawa o ruchu drogowym i zasad udzielania pomocy lekarskiej ofiarom wypadków drogowych. Najmniej punktów karnych i w związku z tym zwycięzcami zostali:

I miejsce – Jarosław Jasiński, Karolina Jasińska

II miejsce – Marcin Zwierzykowski, Tomasz Jaszczuk

III miejsce – Monika Stachowiak-Grochala, Zbigniew Rykaczewski

Jak zawsze prowadzone były dodatkowe klasyfikacje:

Najlepsza załoga kobieca – Elżbieta Szmuc, Katarzyna Bottcher

Najlepsza kobieta za kierownicą:

I miejsce – Monika Stachowiak-Grochala,

II miejsce – Emilia Szczepańska

III miejsce – Patrycja Niekraszewicz

Najsprawniejsza załoga (suma czasów Sz, zwijanie, węzeł, narty) – Monika Stachowiak-Grochala, Zbigniew Rykaczewski.

Po wręczeniu pucharów i medali pamiątkowych dla wszystkich uczestników rajdu zabawa trwała do białego rana.

W imieniu Automobilklubu Bydgoskiego serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za tak liczny udział w imprezie oraz za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery!!! Do zobaczenia za rok!!!