Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon RELACJA Z I RUNDY MPPZ (wpis z dnia 30.04.2018)

Zapraszamy do przeczytania zapowiadanej wcześniej relacji z I rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w której 5 miejsce zajęli nasi klubowi koledzy Paweł Oleszak oraz Paweł Oleszak Junior.

RELACJA

 

postheadericon WySOKIE MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH (wpis z dnia 24.04.2018)

Nasi Klubowi koledzy Paweł Oleszak i Paweł Oleszak Junior w miniony weekend wywalczyli 5 miejsca w kat. post 45 oraz post 60 w I Rundzie Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych kat. motocykle. Serdeczne gratulacje a my coś czujemy że w tym sezonie będzie walka o podium klasyfikacji końcowej... Szersza relacja już wkrótce.

 

postheadericon WYBRANO WŁADZE KLUBU NA NOWĄ KADENCJĘ (wpis z dnia 22.03.2018)

W dniu 17 marca w mieszczącym się w siedzibie Automobilklubu Bydgoskiego Park Clubie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wybrocze Członków naszego Klubu. Tradycyjnie jak co roku Zarząd przedstawił sprawozdanie z podejmowanych i realizowanych działań, Komisja Rewizyjna przedstawiła sprawozdanie ze swoich prac oraz przedstawiono sprawozdanie finansowe za 2017 rok. Dodatkowo zgodnie z naszym statutem po trwającej cztery lata kadencji nastąpił wybór nowych władz Klubu. Dodatkowo w dniu wczorajszym (21.03.2018) zgodnie ze Statutem Klubu oraz regulaminem Walnego Zebrania odbyło się pierwsze spotkanie nowo wybranego Zarządu na którym wybrano prezesa oraz osoby funkcyjne. W latach 2018-2022 poszczególne funkcje pełnić będą:

Jacek Kociszewski - Prezes

Wojciech Laskowski - Wiceprezes

Arkadiusz Niespodziński - Sekretarz

Paweł Pałczyński - Skarbnik

Ryszard Cyrankowski - Członek Zarządu

Stanisław Kosowski - Członek Zarządu

Adam Ellert - Członek Zarządu.

Nowo wybranemi i ukonstytuowanemu Zarządowi życzymy wielu sukcesów w pracy na rzecz Klubu.

Podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego miała miejsce dodatkowa uroczystość. Po wielu latach aktywnej pracy, w tym pełnienia funkcji Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej z działania zrezygnowała kol. Urszula Wesołek. Jej rezygnacja spowodowana była sprawami prywatnymi. W związku z tym ustępujący Zarząd wnioskował do Walnego Zebrania o nadanie Członkostwa Honorowego Automobilklubu Bydgoskiego Urszuli Wesołek, a obecni na zebraniu członkowie podjęli jednogłośnie uchwałę o nadaniu Członkostwa Honorowego. Z tego miejsca jeszczce raz serdecznie dziękujemu Uli za wiele lat pracy, za wiele ciekawych pomysłów i podpowiedzi. Mamy nadzieję, że pomimo wycofania się z aktywnego działania w Klubie będziemy mogli w sytuacjach tego wymagających skorzystać w doświadczenia Uli Wesołek.

Bardzo dziękujemy członkom Klubu za udział w zebraniu!!!

 

postheadericon BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY ODWOŁANY (wpis z dnia 14.03.2018)

Z przykrością musimy poinformować, że planowane na 17 marca zawody Bydgoski Mistrz Kierownicy zostają odwołane. Nasza decyzja spowodowana jest bardzo małym zainteresowaniem uczestnictwem w imprezie. Na dzień ogłoszenia komunikatu zgłoszonych do zawodów było 12 uczestników. Obiecujemy, że bardzo dokładnie przeanalizujemy zaistniałą sytuację i postaramy się z niej wyciągnąć stosowne wnioski, a wszystkim miłośnikom szybkiej jazdy zaproponować kolejny, bardziej dogodny termin.

 

postheadericon BYDGOSKI MISTRZ KIEROWNICY 2 EDYCJA (wpis z dnia 6.03.2018)

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję zawodów Bydgoski Mistrz Kierownicy. Zawody odbędą się 17 marca od godz. 8.00 na terenie bydgoskiego kartodromu. Zapraszamy wszystkich posiadaczy pojazdów - wystarczy kask i chęć rywalizacji.

Formularz zgłoszeń

Lista uczestników

Regulamin imprezy

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny (52 3226246) lub za pomocą poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

DO ZOBACZENIA!!!