Get Adobe Flash player
Aktualności

postheadericon WESTERN MUSTANG WEEKEND JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ (wpis z dnia 18.09.2018)

Już w najbliższy weekend do Bydgoszczy zjadą się kultowe pojazdy Ford Mustang. Będziemy mogli podziwiać wszystkie modele Mustangów - od pierwszych lat produkcji do tych najnowszych. W sobotę 22 września około godz. 10.30 pilotowana przez Policję, Inspekcję Transportu Drogowego oraz Straż Miejską kolumna 50 pojazdów wyjedzie z Myślęcinka i ulicami Gdańską i Focha dojadą do Mostowej i Placu Teatralnego, gdzie do godz. 17.00 odbędzie się prezentacja aut. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji do udziału w imprezie. Western Mustang Weekend organizowany jest przez Automobilklub Bydgoski oraz działającą przy naszym Stowarzyszeniu Sekcję Miłośników Pojazdów Ford Mustang przy współpracy Urzędu Miasta Bydgoszczy. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Bydgoszczy Pana Rafał Bruskiego.

W związku z powyższą imprezą w dniu 21 września o godz. 17.00 zamknięta zostanie strefa płatnego parkowania. Przewidujemy również kilkunastominutowe zamknięcie ulicy Focha w celu wjazdu oraz wyjazdu kolumny pojazdów uczestniczących w imprezie. Na czas trwania prezentacji zamknięty zostanie również ruch dla pojazdów na ul. Mostowej. Za powyższe utrudnienia przepraszamy i jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zobaczenia prezentowanych Mustangów!

 

postheadericon MISTRZOSTWA POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH kat. MOTOCYKLE (wpis z dnia 8.08.2018)

Po czterech rundach Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w kat. Motocykli nasi klubowi koledzy zajmują cały czas bardzo wysokie miejsca. Paweł Jakub Oleszak (AVO SIMSON i VELOCETTE LE 200) zajmuje drugie miejsce w klasie post1945 a Paweł Krzysztof Oleszak (SHL M17 Gazela) zajmuje w klasie post1960 trzecie miejsce. Do końca sezonu pozostały tylko dwie rundy i mamy nadzieję że po kilkudziesięciu latach przerwy zawodnicy Automobilklubu Bydgoskiego ponownie zdobędą tytuły mistrzowskie. W klasyfikacji klubowej zajmujemy 8 miejsce. Trzymamy kciuki za końcowy sukces!!!

Wyniki po czterech rundach

 

postheadericon JUŻ WKRÓTCE IX EDYCJA PUCHARU MOTO-BYDGOSZCZ (wpis z dnia 15.05.2018)

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy związane z motoryzacją do udziału w IX Edycji Pucharu MOTO-BYDGOSZCZ. Impreza odbędzie się 25 maja a baza zlokalizowana będzie na Wyspie Młyńskiej. Przyjmowanie zgłoszeń od godz. 9.00, ok. godz. 10.00 odprawa uczestników w Sali Sesyjnej Ratusza, start pierwszej załogi na trasę o godz. 11.00.

Tak jak co roku patronat honorowy nad rajdem objął Prezydent Bydgoszczy Pan Rafał Bruski, a współorganiztorem imprezy jest Wydział Uprawnień Komunikacyjnych Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Od rana na Wyspie Młyńskiej planujemy wiele atrakcji dla mieszkańców, m.in. wystawę nowych samochodów, wystawę samochodów zabytkowych, pokaz motoambulansu, symulatory jazdy bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz wiele innych. Nowością w tym roku jest pokaz fryzjerstwa i makijażu - przez cały dzień będzie można skorzystać z fachowych podpowiedzi nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół nr 1.

Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami Bygdoszczy oraz okolic, a uczestnicy będą musieli znaleźć odpowiedzi na postawione przez organizatora pytania. Dodatkowo do wykonania będą zadania rekreacyjne oraz próba sprawności jazdy która odbędzie się na Kartodromie PZM.

Serdecznie zapraszamy do udziału - w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontak telefoniczny (52 3226246) lub za pomocą poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

postheadericon RELACJA Z I RUNDY MPPZ (wpis z dnia 30.04.2018)

Zapraszamy do przeczytania zapowiadanej wcześniej relacji z I rundy Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w której 5 miejsce zajęli nasi klubowi koledzy Paweł Oleszak oraz Paweł Oleszak Junior.

RELACJA

 

postheadericon WySOKIE MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH (wpis z dnia 24.04.2018)

Nasi Klubowi koledzy Paweł Oleszak i Paweł Oleszak Junior w miniony weekend wywalczyli 5 miejsca w kat. post 45 oraz post 60 w I Rundzie Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych kat. motocykle. Serdeczne gratulacje a my coś czujemy że w tym sezonie będzie walka o podium klasyfikacji końcowej... Szersza relacja już wkrótce.